До уваги агропідприємств Дніпропетровщини. Типовий бізнес-план для малих сироварень

З кожним роком в Україні все більше людей хочуть купувати справжній якісний сир з молока, тому все більше фермерів, які виробляють домашній сир, з’являються на «сирній мапі» України.

Якщо Ви один з цих фермерів та вже займаєтесь переробкою молока з подальшим виготовленням сирів чи лише плануєте, програма АГРО, запрошує Вас отримати типові документи зі створення малих сироварень для практичного використання: «Реалізувати власний бізнес фермерського сироваріння на основі власної сировини чи творчо переробити класичні технології й в результаті створити авторські сири з оригінальними назвами».

Наразі Програма АГРО вивчає основні потреби власників сироварень, і відповідно, формує програми підтримки даного напрямку, такі як:

  • покращення технологій виробництва;
  • бізнес-планування господарської діяльності;
  • маркетинг збуту продукції тощо.

Тож проходьте коротеньке опитування та отримайте на Вашу електронну пошту посилання на типовий бізнес-план для малих сироварень.

Опитування доступне за посиланням.

В залежності від Ваших відповідей, програма АГРО буде пропонувати різні форми й напрямки співпраці, залучати до інших заходів, а також партнерство.