До уваги зацікавлених взяти участь у конкурсі проектів з підтримки впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів у громадах

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток») продовжує програму грантового конкурсу з впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах ще на 3 місяці: заявки буть прийматися до 29 березня 2019 року.

Оцінка заявок відбуватиметься наприкінці кожного місяця, тому важливо подавати документи якомога раніше, щоб змагатися із меншою кількістю конкурентів.

Раніше повідомлялось, що Проект USAID «Агросільрозвиток», надаватиме гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах.

Зацікавлені заявники, які бажають взяти участь у конкурсі, можуть надсилати концепції грантових проектів (технічну пропозицію, загальний оціночний бюджет і супровідні документи) на  електронну адресу: grants@ukraineards.com або на адресу проекту «Агросільрозвиток»: м. Київ, 01032, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, корпус 2, 6-й поверх, Проект USAID «Агросільрозвиток».

Ознайомитись з повною інформацію щодо отримання грантів можливо за посиланням.

Довідково:

Цільовими областями грантової програми є:

  • Дніпропетровська, Донецька, Харківська, Херсонська, Луганська, Миколаївська, Одеська і Запорізька області;
  • інші області, які підписали Протоколи про наміри з проектом «Агросільрозвиток», або ОТГ, на території яких розташовані та здійснюють діяльність підприємства, які підписали Протокол про наміри з Проектом «Агросільрозвиток».