ДТЕК Дніпровські електромережі інвестувала $21,3 млн в енергетичну інфраструктуру

ДТЕК Дніпровські електромережі в рамках інвестиційної програми у 2019 році вклала $21,3 млн в модернізацію ліній та обладнання, а також впровадження нових технологій.

Основну частину інвестицій направлено на будівництво та модернізацію електричних мереж – $14,9 млн. У результаті реконструйовано понад 112 кілометрів ліній у містах Дніпро, Кривий Ріг, Новомосковськ і Павлоград.

Також проведено реконструкцію понад 30 кілометрів високовольтних ліній 35 кВ, у тому числі замінено 18,5 км єдиної резервної лінії для одного з ключових залізничних вузлів – станції «П’ятихатки».

На енергетичних об’єктах замінено 170 одиниць застарілого маслонаповненого обладнання. Замість них встановили екологічні та пожежобезпечні вакуумні вимикачі й трансформаторні вводи c RIP-ізоляцією, що знижує ризики аварійних відключень.

Для оперативного реагування на заявки клієнтів і позаштатні ситуації, що виникають в електромережах, $1,1 млн інвестовано в оновлення автотранспортного парку ремонтних і оперативно-виїзних бригад. Всього було придбано 27 одиниць сучасного автотранспорту та спецтехніки.

У 2019 році ДТЕК Дніпровські електромережі понад $0,9 млн інвестицій направлено на установку «розумних» (багатозонних) лічильників. Сьогодні Дніпропетровська область – лідер за кількістю таких сучасних приладів обліку серед ОМР ДТЕК Мережі. В регіоні встановлено 263 тисячі приладів. “Розумними” лічильниками забезпечена кожна 5-а сім’я.

Для оперативної ліквідації аварії була проведена заміна застарілих пристроїв телемеханіки електричних мереж Васильківського та Магдалинівського районів. Нові сучасні пристрої забезпечують повний контроль за підстанціями. Всього оновлено 20 підстанцій на $0,6 млн.

Ще $3,8 млн направили розвиток інформаційних технологій, систем зв’язку, закупівлю інструментів та засобів індивідуального захисту та ін.

Джередо: https://www.dtek-dnem.com.ua