Fitch Ratings підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг України

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгострокові суверенні рейтинги дефолту емітента України в іноземній і національній валюті на рівні «B-».

Прогноз рейтингів – «стабільний».

Крім цього, рейтинг довгострокових випусків пріоритетних незабезпечених облігацій України в іноземній і національній валюті підтверджений на рівні «B-», короткострокових пріоритетних незабезпечених облігацій у національній валюті – на рівні «B».

Рейтинг країнової стелі підтверджений на рівні «B-», короткостроковий РДЕ в іноземній і національній валютах – на рівні «B».

Рейтинги країни враховують слабку зовнішню ліквідність, високий рівень держборгу, структурні проблеми, зокрема слабкий банківський сектор, а також геополітичні та політичні ризики.

Водночас агентство відзначає стабілізацію політичного курсу України, адекватний профіль виплат за боргом у короткостроковій перспективі та неодноразові приклади надання країні двосторонньої та багатосторонньої допомоги.

Більш детальна інформація про рейтинг на сайті агентства Fitch Rating.

Нагадаємо, Дніпропетровська область увійшла в ТОП-10 до рейтингу «Європейські міста та регіони майбутнього 2020/21» міжнародного  журналу FDI Intelligence, що демонструє економічний, фінансовий, а також бізнес-потенціал міст та регіонів Європи.

Джерело: Економічна Правда