Фонд «Повернись живим» поруч із українськими військовими

Український благодійний фонд «Повернись живим» допомагає оснащувати й навчати Збройні сили України, розказує про війну з перших вуст і стримує потік пропаганди та дезінформації. Сьомий рік фонд забезпечує українську армію найголовнішим – тактичною перевагою. Щомісяця цей фонд підтримують більше 7000 людей на суму в понад 170 тисяч доларів.

Нещодавно він увійшов до глобального топу сервісу Patreon.

Паралельно фонд збирає пожертвування на потреби української армії на сайті: за 8 років роботи з 2014-го вже зібрали понад 210 мільйонів гривень.

Цього року був встановлений рекорд з пожертвувань – за один день надіслали понад 20,5 мільйона гривень – це більше ніж за весь 2021 рік.

«Фонд «Повернись живим» працює, щоб армія була ефективною. Наша зброя – це фахівці,досвід та доброчинці. А наша найбільша сила – люди, що вірять в українське військо і готові триматися стільки, скільки буде треба», – зазначають у фонді.

Також тиждень тому почав свою роботу ресурс РФ200, який допомагає громадянам Російської Федерації знайти солдат, що знаходяться у полоні на території України.

На ресурсі публікуються фото, відео звернення, а також документи загиблих та полонених.