3 вересня 2021 року до дня підприємця у КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» ДОР» за підтримки голови Дніпропетровської обласної ради та за участю першого заступника голови обласної ради Геннадія Гуфмана  відбувся громадський форум представників малого та середнього бізнесу. До участі у форумі долучились підприємці та представники органів місцевого самоврядування територіальних громад Дніпропетровщини.

В ході заходу обговорені питання пов’язані зі шляхами розвитку малого та середнього бізнесу, податками, земельними та інвестиційними питаннями, проблемними питаннями бізнесу та ін.

В якості спікера у заході виступив юристконсульт Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA) – Денис Алєкєєнко, ознайомивши присутніх з механізмом формування та запровадження місцевих преференцій з метою підвищення інвестиційної привабливості територій. Також ним були представлені ресурси DIA (портал DIADIAmapDIAgram), які можна використовувати для промоції власних територій та отримання інформації про регіон в цілому у форматі відкритих даних.

«Місцеві преференції та відкриті дані громад є дієвими інструментами для досягнення їх сталого розвитку. Основне що необхідно зробити на шляху до впровадження преференцій, це зрозуміти, якими ресурсами та інструментами володіє громада і як їх використання допоможе залучити або підтримати діючих інвесторів громади, а саме іноземні компанії та місцевий бізнес» – зазначив він, презентуючи наявні преференції, що визначені законодавством України.