G.R. Agro запустить новий термінал з перевалки зерна на Дніпропетровщині

Компанія G.R. Agro запустить комплекс з перевалки зернових і олійних культур з автомобільного на водний транспорт. Комплекс буде працювати на Дніпрі в Верхньодніпровському районі, Дніпропетровської області.

Для приймання та перевантаження зерна в складі терміналу будуть функціонувати:

  • ваговий комплекс
  • лабораторія,
  • стаціонарна судно навантажувальна машина номінальною продуктивністю 350 тонн на годину,
  • стрічковий перевантажувач з такою ж продуктивністю.

«Розрахунковий час навантаження баржі одна доба, максимальна осадка – 3,8 метра», – розповідає операційний директор компанії Артем Ремпе.

Термінал буде обслуговувати колектив з 12 осіб, штат вже укомплектований. «Компактність» колективу пояснюється максимальною автоматизацією всіх процесів, починаючи від автоматичного зважування зерна і закінчуючи управлінням судно навантажувальною машиною.

«Після зважування вантажу всі дані відразу потрапляють в систему 1 С. В єдиний реєстр також буде надходити інформація про якість зерна. Лабораторія буде робити тільки базові аналізи – на вологість, сміття, зараженість. Інші показники – це вже зона відповідальності сюрвейєра», – розповідає Артем Ремпе.

На території терміналу до літа 2021 будуть встановлені накопичувальні бункери місткістю 15 тис. т одноразового зберігання, що дозволить вантажити на баржі не тільки прямим варіантом з автомобілів, але також з силосів

G.R. Agro володіє автопарком зерновозів, який повністю забезпечить безперебійне постачання зернових культур на термінал на вимогу замовника в обсязі понад 2 тис. тонн на добу. Придбання свого флоту компанія планує на 2021 рік. Допомогти виконати ці амбітні плани обіцяє Торонто Домініон Банк – другий за величиною банк в Канаді. 

Джерело: www.elevatorist.com