Грант для дизайнерських інновацій у виробництві меблів Дніпропетровщини

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), що реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», запрошує приватні підприємства/неурядові організації меблевого сектора Дніпропетровщини подавати заявки на одержання гранту для підвищення конкурентоспроможності на вітчизняному та міжнародних ринках.

За даною програмою грант надається, як часткове співфінансування (внесок грантоотримувача має становити щонайменше 15% від загального бюджету грантової діяльності) та направлений на організацію та проведення такого пакету заходів:

  • тренінгова програма з дизайнерських інновацій;
  • конкурс дизайнерів на виставці Furniture of Ukraine Business Expo  (квітень 2020 р.);
  • презентаційний практичний семінар на Furniture of Ukraine Business Expo;
  • експозиція робіт переможців конкурсу дизайну на міжнародній меблевій виставці (буде визначена пізніше).

Програма КЕУ планує надати 1 грант на суму 1,250 млн грн для оплати постачальнику тренінгових послуг та/або короткотерміновим експертам, визначеним для надання допомоги грантоотримувачу в успішній реалізації цієї грантової діяльності.

Усі питання щодо отримання гранту слід надсилати на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org із зазначенням «ЗПЗ-2019-010» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок і може надати консультацію щодо підготовки заявки.

Концепції грантових проєктів будуть приймати до 7 січня 2020 року в електронній формі на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org.

Ознайомитись з повною інформацію щодо отримання грантів можна за посиланням.