Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), що реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», запрошує бізнес-асоціації Дніпропетровщини подавати заявки на одержання грантів. Грантові проекти заявників мають бути спрямовані на:

  • підвищення ефективності та прозорості у сфері регулювання діяльності приватних підприємств (особливо стартапів та малого і середнього підприємництва (МСП), що підвищуватиме їхню конкурентоспроможність та зростання, а також заохочуватиме створення нових підприємств;
  • підвищення прозорості державних закупівель та участі у них приватних підприємств.

За даною програмою КЕУ буде надавати гранти бізнес-асоціаціям як часткове співфінансування, що передбачає:

  1. регулювання діяльності МСП:
  • діяльність із впровадження адміністративних процесів (отримання ліцензій, дозволів та реєстрацій). Така діяльність повинна сприяти підвищенню прозорості та ефективності на користь МСП, а також заохочувати інвестування, продажі та створення робочих місць;
  • заходи, які повідомлятимуть про випадки корупції в рамках МСП, бізнес-асоціацій та членів бізнес-асоціацій;
  • створення найкращих практик для МСП, проведення заходів, а також змін процесів в органах управління, які зменшують неефективне регулювання діяльності приватних підприємств, що негативно впливає на сприятливий бізнес-клімат, тощо.
  1. державні закупівлі:
  • діяльність, що навчає та сприяє використанню системи електронних послуг («ProZorro»);
  • заходи, які передбачають запровадження законодавства, нормативних актів або діяльність, що підвищує прозорість державних закупівель та участь у них МСП, тощо.

Програма КЕУ планує надати біля 10 грантів на загальну суму приблизно 8,5 млн. грн. Очікується, що сума кожної грантової угоди буде від 138 тис. грн. до 1,4 млн. грн., але кінцева сума залежатиме від заходів в рамках грантової угоди та кінцевих перемовин.

Усі питання щодо отримання гранту слід надсилати на електронну адресу: aps002@competitiveeconomyprogram.com Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок і може надати консультацію щодо підготовки грантової заявки.

Програма КЕУ приймає концепції грантових проектів до 29 лютого 2020 року в електронній формі на електронну адресу: aps002@competitiveeconomyprogram.com.

Ознайомитись з повною інформацію щодо отримання грантів можна за посиланням.