Гранти для підприємств Дніпропетровщини на участь у міжнародних виставках

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), що реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», запрошує підприємства та неурядові організації Дніпропетровщини подавати заявки на одержання грантів для збільшення обсягів продажів та/або залучення інвестицій.

Що включає грант:

  • участь груп підприємств у торговій місії (-ях) за межами України;
  • участь груп підприємств з колективним стендом/павільйоном у виставці/торговому шоу за межами України;
  • маркетингові діяльність/заходи, що проводяться в Україні або за її межами;
  • участь потенційних закордонних партнерів та/або клієнтів у виставці/торговому шоу в Україні (торгові місії до України).

За даною програмою гранти надаються як часткове співфінансування, що передбачає: планування, організацію та фінансування торгових місій/заходів, зокрема: відвідування та участь груп підприємств у виставках і торгових шоу.

Програма КЕУ планує надати близько 6 грантів. Сума кожної грантової угоди становитиме орієнтовно 1,25 млн грн.

Усі питання щодо отримання гранту слід надсилати на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org із зазначенням «ЗПЗ-2019-007» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок і може надати консультацію щодо підготовки заявки.

Концепції грантових проектів будуть приймати до 31 березня 2020 року в електронній формі на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org.

Ознайомитись з повною інформацію щодо отримання грантів можна за посиланням.