Громади запрошуються до участі в проєкті «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні»

Спілка «Громадські ініціативи України» за підтримки National Endowment for Democracy (NED) розпочинає реалізацію річного проєкту «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні». Основна мета проєкту – ініціювати в 8 пілотних громадах побудову системної співпраці між органами місцевого самоврядування та неурядовими організаціями.

Якщо ви хотіли б бути в авангарді змін і перейняти кращий європейський досвід в цьому напрямі, запрошуємо до участі – на вас чекає спільна цікава робота.

В рамках проєкту у співпраці з місцевими громадами будуть розроблені та впроваджені у вибраних громадах місцеві програми підтримки громадянського суспільства, які охоплюватимуть дієві механізми співпраці органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями та ініціативними групами. Це допоможе зміцнити співпрацю і підвищити ефективність використання ресурсів.

Проєкт складається з навчального компоненту, спільної роботи над локальними програмами розвитку громадянського суспільства в ОТГ та менторського супроводу впровадження змін в громадах. Також буде проведена серія інтеграційних заходів для поглиблення співпраці та обміну досвідом.

Як взяти участь?

До участі в проєкті запрошуються сільські, селищні, міські ОТГ з усіх регіонів України.

Для подачі заявки на участь необхідно заповнити форму, яка є у додатку до цього листа, підписати та до 20 липня 2020 року надіслати на електронні адреси: civilukraine@gmail.com та centre.initiative@gmail.com, вказавши у темі листа «Назва ОТГ – заявка Нові форми співпраці влади та ГО»

Відбір ОТГ до участі в проєкті ґрунтуватиметься на принципах прозорості, конкурентності та здійснюватиметься у два етапи: оцінювання заявок і співбесіди з представниками громад, які пройшли попередній відбір.

Результати відбору будуть оприлюднені на сайті ngonetwork.org.ua та фейсбук сторінці facebook.com/ngonetwork.org.ua Спілки «Громадські ініціативи України», на початку серпня 2020 року.

Запитання присилайте на електронну адресу  centre.initiative@gmail.com.

Також консультацію можна отримати за телефоном +38 (063) 478-55-62.

АНКЕТА-ЗАЯВКА ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОЄКТІ

Джерело: www.prostir.ua