IV Міжнародний форум інновацій та кооперації  «InCo Forum-2019»

17 жовтня 2019 року відбудеться IV Міжнародний форум інновацій та кооперації  «InCo Forum-2019». Захід організовують Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька торгово-промислова палата і ТПП України.

Основною темою форуму цього року обрано ІННОВАЦІЇ – як фактор конкурентоспроможності бізнесу, ефективного розвитку територій і державного управління.

До діалогу запрошуються представники ділової, наукової, політичної, адміністративної еліти. Адже від оволодіння інноваційними механізмами розвитку залежить доля всієї України, її перспективи у сучасному світі.

Завдання «InCo Forum-2019»:

  • Створити ефективний майданчик для висвітлення шляхів інноваційного розвитку України, її регіонів та підприємств.
  • Надати можливість бізнесу ознайомитися із програмами підтримки та фінансування інновацій, наявними інвестиційними та венчурними фондами.
  • Представити потенціал Запорізької області інвесторам.
  • Презентувати сучасні та перспективні інноваційні проекти області.

У рамках форуму заплановано проведення трьох тематичних дискусій:

  • Інновації в промисловості: від ідеї до впровадження.
  • Смарт-технології в управлінні підприємствами та територіями.
  • Майбутнє держави – за розвитком IT-технологій.

Під час пленарної частини буде запропонована спільна дискусія щодо стратегічного бачення розвитку області, презентовані великі інфраструктурні проекти і, звісно, чекаємо на успішні історії від бізнесу, територіальних громад про їх власний шлях до інноваційного розвитку.

Також «InCo Forum-2019» супроводжуватиме триденна спеціалізована виставка від промислових, консалтингових, ІТ-компаній України. Експозиція триватиме з 16 по 18 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац».

Детальніше про «InCo Forum-2019» на сайті.

Довідково. Минулого року «InCo Forum» об’єднав понад 800 учасників ділової частини форуму, серед яких представники США, Голландії, Німеччини, Австрії, Австралії, Узбекистану. Взяли участь більше 40 авторитетних українських та закордонних експертів з питань розвитку бізнесу та територій, альтернативної енергетики, соціального підприємництва. Працювала тематична експозиція об’єднаних територіальних громад області та спеціально створена інтерактивна система голосування за кращий проект від ОТГ.