23 червня 2022 року у Стамбулі (Туреччина) відбудеться гібридна конференція International Steel Scrap 2022.Організатор – консалтингова компанія Kallanish Commodities.

Учасники заходу обговорять амбіції світової сталеливарної промисловості щодо прискорення декарбонізації, роль металобрухту в скороченні викидів вуглецю, настрої учасників ринку, обмеження експорту сировини, а також вплив війни Росії проти України на ринок загалом.

Серед головних тем конференції:

  • вторгнення Російської Федерації в Україну та вплив санкцій на світову економіку;
  • еволюція світового споживання брухту з урахуванням цілей декарбонізації;
  • обмеження на експорт металобрухту для захисту національних інтересів;
  • вплив зростання цін енергоресурсів на попит на брухт вищої якості;
  • конкуренція за сировину вищої якості, що призводить до надбавок до ціни;
  • ситуація на ринках іншої металургійної сировини та інші теми.

До участі запрошено лідерів світових сталеливарних компаній, зокрема ArcelorMittal, British Steel, Gerdau, JFE Steel, Rio Tinto та інші.

На заході виступатиме й головний аналітик GMK Center Андрій Тарасенко. У своїй доповіді він розповість про поточну ситуацію в українській металургійній галузі, проаналізує наслідки блокування портів Чорного моря та оцінить перспективу нових логістичних ланцюжків для України.

Kallanish Commodities – консалтингова компанія, що висвітлює події металургійної галузі, здійснює моніторинг сировинних товарів та надає профільним фахівцям власні аналітичні матеріали.

Зареєструватися на захід можна за посиланням.

Джерело: www.gmk.center