Компанія «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод» («Інтерпайп НТЗ») інвестувала понад 11 млн грн у модернізацію кільцевих печей на прокатних станах двох трубних цехів – ТПЦ-3 і ЦНГС. Про це повідомляє «Інтерпайп» на своїй сторінці у Facebook.

Печі отримали нову кладку верхнього оката подини, що дасть змогу більш якісно і рівномірно нагрівати заготовку та підвищить якість прокату й готової продукції в цілому. Крім того, на печі в ТПЦ-3 відновили центрувальники прошивного стану, а в ЦНГС замінили внутрішні механізми й вузли шестеренної кліті пільгерстана №1. Ремонтні роботи завершили за два місяці.

Раніше «Інтерпайп НТЗ» інвестував 2,4 млн грн у купівлю двох нових кранів української компанії «Універсал Кран Сервіс». Нові машини працюють на дільниці фінішної мехобработки коліс КПЦ і дільниці з виробництва колісних пар РМЦ.

За підсумками 2019 року компанія «Інтерпайп НТЗ» наростила чистий прибуток в 3,5 раза в порівнянні з попереднім роком – до 3,562 млрд грн.

«Інтерпайп» – міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія (ТКК), входить до ТОП-10 виробників безшовних труб у світі, до ТОП-3 виробників суцільнокатаних залізничних коліс.

До ТКК входять «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)», «Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)», «Інтерпайп Ніко-Тьюб», «Дніпропетровський Втормет» і електросталеплавильний комплекс «Інтерпайп Сталь».

«Інтерпайп НТЗ» виробляє прямошовні зварені труби діаметром від 152 до 530 мм. Його виробничі потужності перевищують 850 тис. т на рік.