Українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП в рамках довгострокового контракту розпочала поставки лінійних труб Національній нафтовій компанії Абу-Дабі.

На сьогодні відвантаження склали 26 тис. т продукції, яка буде застосовуватися для транспортування нафти з високим вмістом сірководню в ОАЕ.

Замовлення виконано повністю відповідно до усіх специфікацій ADNOC, які є жорсткішими, ніж стандарт API Spec 5L. Труби з подібними вимогами ІНТЕРПАЙП раніше не виробляв.

Продукція виготовлена ​​з високою точністю по зовнішньому і внутрішньому діаметру. Труби мають високі характеристики міцності зі збереженням високої в’язкості.

 «ІНТЕРПАЙП успішно завершив складний процес переговорів, проходження аудиту, перекваліфікацій та участі в тендері, щоб укласти контракт і здійснити поставки високотехнологічної продукції такому нафтовому гігантові як ADNOC. Це частина нашої стратегії щодо збільшення частки продажів преміальної трубної продукції. Компанія також планує почати поставки труб з преміальними різьбовими з’єднаннями в близькосхідний регіон» – зазначив Денис Морозов, директор з економіки та фінансів ІНТЕРПАЙП.

Про компанію:

ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія, виробник безшовних труб і з/д коліс. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2019 ІНТЕРПАЙП реалізував 798 тис. т готової продукції, в тому числі – 203 тис. т з/д продукції. Продажі з/д продуктів здійснюються під брендом KLW.

У ІНТЕРПАЙП працюють 11 тис. співробітників. Минулого року компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 3,25 млрд грн. 

Джерело: www.interpipe.biz