Українська промислова компанія «Інтерпайп» уперше відвантажила пасажирські залізничні колеса в Нідерланди.

Підприємство у вересні відвантажило дослідну партію коліс діаметром 840 мм стандарту EN 13262 на адресу оператора GVB, який управляє метрополітеном Амстердама. Тепер «Інтерпайп НТЗ» готується до виробництва промислової партії коліс для нового замовника.

Колісна продукція українського підприємства буде використовуватися для ремонту вагонів метро виробництва компанії Alstom.

«Особливість цього замовлення полягала в підвищених вимогах до микроструктуре металу. Покупець запросив підвищені якісні й міцнісні характеристики коліс, отримати які вдалося коштом оптимального режиму термообробки. Поставки для GVB – це хороший референс у сегменті пасажирських коліс для муніципального транспорту Євросоюзу», – зазначив Олександр Гарькавий, директор залізничного дивізіону «Інтерпайп».

Раніше «Інтерпайп» розробила новий дизайн залізничних коліс для Індійської залізниці (Indian Railways). Нова конструкція покликана суттєво підвищити безпеку залізничного руху після ремонтів пасажирських вагонів.

До цього був укладений трирічний контракт на поставку локомотивних коліс діаметром 1076 мм по стандарту AAR Державній залізниці Мавританії. Також, на початку року компанія освоїла випуск нового типу коліс для пасажирських поїздів національного оператора залізниць Німеччини – компанії Deutsche Bahn.

«Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник безшовних труб і залізничних коліс. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках України, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У компанії працюють 12 тис. співробітників.

За підсумками 2020 року компанія скоротила продажі залізничної продукції (коліс, бандажів, осей і колісних пар) на 5,4% в порівнянні з 2019 роком – до 192,4 тис. т.

Джерело: www.gmk.center