Налагоджена плідна співпраця між Дніпропетровським регіональним інвестиційним агентством (DIA) та UkraineInvest сприяла представленню інвестиційного потенціалу Дніпропетровщини на HANNOVER MESSE 2019 – одній з найвідоміших промислових виставок світу, що вважається кон’юнктурним барометром світової економіки.

На HANNOVER MESSE представлені всі ключові технології з основних галузей промисловості: дослідження та розробки, промислова автоматизація, ІТ, промислове постачання, технології виробництва і послуг, технології енергетики та мобільності. Саме тут бізнес має унікальну можливість для встановлення міжнародних контактів, налагодження співпраці, залучення інвестицій і розширення ринків збуту.

Команда UkraineInvest активно презентує інвестиційну привабливість України та її регіонів, в тому числі Дніпропетровської області, на цьогорічній виставці у Гановері. Ключовим заходом став семінар «Україна ЗАРАЗ: Інвестиційні можливості для німецьких компаній», організований Німецько-українською промислово-торговельною палатою, на якому були представлені інвестиційні можливості та актуальні тенденції регіонів України.

«Розширення горизонтів представлення Дніпропетровщини стало можливим, завдяки наявності якісних та змістовних інвестиційних інструментів першого знайомства, що були підготовлені DIA: «Інвестиційний паспорт» та «Каталог інвестиційних проектів та пропозицій», що дають змогу отримати вичерпну та повноцінну інформацію про особливості нашого регіону» – зазначила директорка DIA Валентина Затишняк.