Ізраїльсько-український економічний форум

23 липня 2021 р. у Дніпропетровській ОДА відбудеться «Ізраїльсько-український економічний форум», за участі Посла Держави Ізраїль в Україні пана Джоеля Ліона та Голови Дніпропетровської Державної Обласної Адміністрації пана Валентина Резніченка. Також у заході візьмуть участь фахівці Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA) з презентацією сучасного стану торговельних відносин Ізраїлю та Дніпропетровщини, пріоритетних напрямків для інвестицій та проєктів і пропозицій від бізнесу регіону.

На форумі обговорюватимуться питання розвитку та реалізації бізнес проєктів у галузях сільського господарства, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, інфраструктури та IT (Smart city). В рамках форуму учасники будуть мати змогу поспілкуватись з представниками бізнесу Ізраїлю.

Серед компаній – учасників від ізраїльської сторони будуть представлені:

1. Компанія «Netafim» розпочала свою діяльність у 1965 році у пустелі Негев у Ізраїлі, намагаючись вирощувати врожай у пустельному ґрунті. Головною метою підприємства є допомога фермерам вирощувати якісний врожай будь-якої культури, в будь-якому кліматі з мінімальними витратами. Персонал налічує 4300 осіб у 110 країнах світу. Компанія має 29 дочірніх підприємств та 17 заводів. На сьогодні зрошується більше ніж 10 млн гектарів землі та виробляється понад 150 млрд крапельниць для 2 млн фермерів.  

2. «ABL technologies» пропонує глобальні рішення для планування та функціонування харчових підприємств та має більше ніж 35 років досвіду у виробництві технологічного та пакувального обладнання для молока, м’яса, овочів та фруктів. Компанія постачає продає свою продукцію та реалізовує проєкти в Ізраїлі та в більше ніж 30 країнах світу за допомогою провідних технологій.

3. Компанія «Afimilk» заснована у 1977 році та наразі працює у 52 країнах, а її офіси знаходяться у 7. Підприємство розробляє новітнє ПО для віддаленого контролю ферм та фермерських господарств На цей час успішно автоматизовано понад 15 000 ферм, а загалом, у світі більше ніж 10 млн корів контролюється завдяки програмному забезпеченню «Afifarm».

4. «Beecardia» пропонує хмарну платформу, що пов’язує пацієнтів, лікарів та інших медичних робітників у форматі онлайн та орієнтована на стандартні й широко використовувані діагностичні процедури, необхідні багатьом пацієнтам. Платформа Beecardia забезпечує високу якість та доступне рішення у сфері медицини. Платформа працює з пристроями ЕКГ, спірометрами, цифровими стетоскопами та датчиками, які при використанні з мобільним додатком та хмарним програмним забезпеченням дозволяють записувати, завантажувати, показувати, обмінюватися та інтерпретувати біосигнали організму людини.

Варто зазначити, що у м. Одеса, у 2017 році в Окнянській центральній районній лікарні компанією був реалізований пілотний проєкт у сфері телемедицини.  

5. З 1950 року «Silberman» розробляє, виробляє та встановлює газові системи та апарати життєзабезпечення в медичних закладах усього світу. Компанія має усі необхідні сертифікати якості та відповідності для роботи.

Обладнання Silbermann використовують у декількох клініках м. Києва

6. Компанія «TYTO» виробляє пристрої для самостійної діагностики первинних симптомів захворювання з метою ефективного віддаленого лікування. Додатково, компанія розробила власний додаток для більш комфортного та швидкого діагностування симптомів та зв’язку з лікарем онлайн.

7. «Moxo» розробляє цифрові рішення для діагностики синдрому порушення активності та уваги і його лікування.

8. Компанія «Brainsway» спеціалізується на розробці та застосуванні вдосконалених рішень для лікування розладів мозку за допомогою революційної технології глибокої транскраніальної магнітної стимуляції (Deep TMS). Компанія була створена у 2003 році, незабаром стала публічною та почала торгуватись на фондовій біржі Тель-Авіву в січні 2007 року та NASDAQ (BWAY) у квітні 2019 року. Лікування BrainsWay базується на патентах, поданих спільно компанією та Національним інститутом охорони здоров’я США (NIH). Також компанія має всі необхідні дозволи на проведення лікування та має представництво у Києві.

9. «MTR Wireless» – розробник смарт технологій, що був створений у 2009 році. З того часу компанія обслуговує потреби споживачів у водопостачанні, газу та електриці шляхом розроблення та встановлення інтелектуальних лічильників та мереж з метою оптимізації витрат, а також надає цифрові рахунки, протоколи зв’язку, двосторонню технологію бездротового зв’язку та програмні рішення для світового ринку AMI/Smart Meter/Grid

10. Компанія «Odis Filtering» існує з 1978 року та є світовим лідером у галузі рішень для очищення води. ODIS розробляє, виробляє та проєктує очисні споруди для води та стоків для різних галузей промисловості, муніципалітетів та сільського господарства. Компанія має досвід очищення стічних вод, питної води, промислових технологічних вод. Використовуючи найсучасніші технології очищення води, ODIS пропонує інноваційні рішення на замовлення своїх клієнтів.

11. «Bermad» є провідною приватною компанією з більш ніж 50 річним досвідом роботи. Підприємство розробляє спеціальні системи для управління водопостачанням – найсучасніші гідравлічні регулювальні клапани, повітряні клапани, рішення для ефективного дозування води, обладнання для зрошення, пожежної безпеки, водозабезпечення будівель, видобувної галузі тощо.

12. «AuxBridge» розробляє платформу People City для оптимізації та прискорення взаємодії між місцевою владою, громадянами, активістами, працівниками муніципалітетів та депутатами. Платформа має власну CRM систему, що дозволяє швидко отримувати та опрацьовувати запити, швидко та ефективно їх розподіляти між відповідальними особами. Таке рішення значно знижує навантаження на навколишнє середовище, адже для взаємодії абсолютно непотрібний папір. Завдяки платформі можна управляти звітами, запитами, звітами, іншими документами тощо.

Для участі у заході необхідно не пізніше 22 липня пройти реєстрацію за посиланням.

Слідкуйте за новинами та анонсами DIA на сторінці Facebook та у нашому Telegram каналі.