Компанія KADORR AGRO GROUP ввела в експлуатацію елеваторний комплекс ТОВ «Зерно-Агро» в смт Вишневе П’ятихатського району Дніпропетровської області. Про це 19 червня повідомила пресслужба компанії.

«До складу комплексу входить: сучасна лабораторія, ємності для тривалого зберігання культур – 7 силосів та 6 хоперів, власний автопарк. Обсяг одноразового зберігання в силосах (BBCA Bottom Silos) нового елеватора становить 65 тис. тонн. Приймання зерна здійснюється за допомогою двох автоліній, що дозволяє одночасно приймати різні культури – потенціал відвантаження 300 т/год (два потоки по 150 т/год). Залізничне відвантаження здійснюється з маршрутної станції Ерастівка (потужність відвантаження 350 т/год)», – уточнюється в повідомленні.

Також у пресслужбі зазначили, що в подальших планах компанії будівництво локальних елеваторів, переробних заводів і виробництво власної рослинницької продукції.

«Ще одним напрямком діяльності ТОВ «Зерно-Агро» є форвардне кредитування сільгоспвиробників, про яке детальніше можна дізнатися на www.kadorragro.com, з подальшою закупівлею сільгосппродукції за ринковими цінами. Компанія заявила про готовність створити сільгоспкооператив й надавати дрібним та середнім сільгоспвиробникам сучасну техніку, дизель, добрива за оптовими цінами. Крім того «Зерно-Агро» проводитиме навчальні семінари з ведення агробізнесу», – йдеться в повідомленні.

Джерело: www.kadorragro.com