Конференція Grain Ukraine 2020 відбудеться 10 липня в новому форматі

Зернова конференція Grain Ukraine 2020 відбудеться 10 липня в Одесі в одноденному форматі з лімітованою кількістю гостей і з дотриманням всіх приписів МОЗ. Організатор конференції Grain Ukraine 2020 року – компанія Ideas First, партнери – компанія «ТIS» і зерновий термінал Neptune. Девіз цього року – Born to Grain.

«Під час конференції будуть дотримані всі вимоги МОЗ до проведення подібних подій: наявність масок, рукавичок і дезінфекторів, температурний скринінг, обмежене число гостей. Захід пройде на відкритому повітрі. Обговоримо роботу земельного ринку після вступу в силу нового закону, квоти на експорт, ситуацію на ринку олії та перероблення, інвестиції », – прокоментував організацію події засновник Grain Ukraine, співвласник і головний виконавчий директор порту «ТIS» співзасновник зернового термінала Neptune Андрій Ставніцер.

В рамках офіційної програми Grain Ukraine 2020 пройдуть чотири панельні дискусії:

  • Під час панелі, присвяченій ринку землі, експерти та офіційні особи будуть обговорювати новий закон про обіг сільськогосподарських земель та перспективи для інвесторів. Учасники панелі поговорять про те, хто буде допущений до конкуренції за землю і на яких умовах.
  • На торговій панелі йтиметься про перспективи України в світі і регіоні. Огляд того, що відбувається на основних ринках збуту (Євросоюз, Африка, Азія) і внаслідок чого можливо вигравати конкуренцію сьогодні. Окрему увагу планується приділити фітосанітарним нормам і невиконанню контрактів з причини пандемії.
  • Інвестиційна панель Grain Ukraine 2020 дозволить підняти питання інвестиційних перспектив в українському агробізнесі та обговорити кращі на сьогодні програми торгового фінансування аграрного сектора.
  • Важливим для аграрного ринку залишається питання розвитку інфраструктури. Учасники інфраструктурної панелі дадуть оцінку розвитку річкових перевезень зерна, обміняються думками про поточні програми інвестування в інфраструктурні проєкти, обговорять перспективи морського бізнесу.

Зареєструватися на Grain Ukraine можна за посиланням.

Довідка: Grain Ukraine – міжнародна галузева платформа для діалогу найбільших представників зернового ринку, керівників українських агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, логістичних та сировинних компаній, а також технологічних трендсетерів. Тут обговорюються останні тренди аграрного ринку, розвиток стійких бізнес-моделей і впровадження технологічних агроінновацій.

Джерело: www.latifundist.com