Ведення бізнесу
(Проєкт USAID) оголошує початок прийому грантових заявок в рамках Річного програмного запиту APS–ERA-003 «Будуємо майбутнє української логістики та експорту».
Метою цього Річного програмного запиту (Запит) є отримання заявок на грантове фінансування для досягнення двох важливих цілей економічного відновлення України; 1) розбудова експортного та логістичного потенціалу сільського господарства з наголосом на торгівлі зерном; та 2) покращення експортної інфраструктури, технологій та процесів уздовж західних кордонів України.
Проєкт USAID шукає партнерів серед
Результатом такого партнерства повинно стати:
Заявки приймаються на постійній основі упродовж терміну дії цього Запиту (1 березня – 31 серпня 2024) на Grants_ERA@dai.com
Проєкт USAID розгляне подані заявки етапами, відповідно до графіку:
Детальну інформацію та умови участі ви можете знайти за посиланням: https://era-ukraine.org.ua/grants/
Ми також запрошуємо взяти участь в одній з онлайн-конференцій, де потенційні заявники можуть поставити запитання та отримати детальну інформацію про процес подання заявки.
Для цього співробітники Проєкту USAID проведуть дві онлайн-конференції:
Усі зареєстровані учасники отримають посилання на захід на вказану під час реєстрації електронну пошту.
Про Проєкт USAID «Економічна підтримка України»
Проєкт USAID є одним із ключових партнерів USAID, що реалізує Ініціативу стійкості сільського господарства України («AGRI-Україна»), бюджет якої складає 350 млн доларів США. Ця ініціатива була започаткована в 2022 році з метою зміцнення українського аграрного експорту та пом’якшення глобальної кризи продовольчої безпеки, що загострилася внаслідок війни. В рамках ініціативи «AGRI-Україна» Проєкт USAID співпрацює з державними та приватними підприємствами, щоб доповнювати та залучати інвестиції в транспортування та перевалку зерна, яких вкрай потребує Україна.
Проєкт USAID також надає безпосередню підтримку Урядові України, зокрема Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури України (Держвідновлення), Державній митній службі та Укрзалізниці, в модернізації 42 пунктів перетину кордону України (ППК). Сучасна та більш ефективна прикордонна інфраструктура та митні процедури скоротять витрати на експорт і збільшать експортний потенціал, що дозволить Україні розширити обсяги торгівлі та просунутися на шляху до інтеграції в ЄС.
Джерело: https://gurt.org.ua