Ведення бізнесу
Програма USAID АГРО збільшує розмір співфінансування з 185 до 380 мільйонів гривень та кількість потенційних проєктів співфінансування з 10 до 20 для розширення елеваторних потужностей для зберігання та сушки зерна. Це дозволить учасникам зернового ринку компенсувати нестачу потужностей, що виникла в Україні через обмежений експорт та ускладнену логістику.
Передбачається, що кінцевими бенефіціарами будуть ММСП, відомості про яких внесені до Державного аграрного реєстру, які є виробниками сільськогосподарської продукції і відповідають наступним критеріям (дивіться у повному описі технічного завдання).
Заявки на одержання субгранту, які показують найбільш суттєвий вплив на підтримку економічної сталості ММСП аграрного сектору, забезпечення економічних можливостей та основ продовольчої безпеки в Україні отримають більш високу оцінку в процесі відбору для надання субгранту.
Діяльність в рамках кожного субгранту повинна сприяти та забезпечити досягнення наступних очікуваних результатів:
Інформація про подання заявки:
Прийом заявок третього етапу конкурсу триває до 18:00 12 червня 2023 року або до моменту вичерпання коштів. Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження, і заявникам наполегливо пропонується подавати свої заявки до дати закриття PПЗ.
Усі питання щодо цього конкурсу надсилайте до 18:00 6 червня2023 р на адресу ilazarenko@chemonics.com з поміткою в темі листа: РПЗ-05
Завантажити повний опис технічного завдання
Довідково:
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проект (2019-2026), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл». Метою Проекту АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад в Україні, які потребують найбільшої підтримки шляхом покращення управління в аграрному секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруються в конкурентоспроможні українські та міжнародні ринки.
Джерело: https://www.prostir.ua