Ведення бізнесу
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (AГРО) запрошує подавати заявки на одержання субгранту для проведення аналітичної оцінки розвитку земельного ринку та його впливу на продовольчу безпеку, залучення інвестицій в агросектор, відновлення громад і країни.
Мета даного субгранту – надати підтримку уряду України у використанні потенціалу земельного ринку для забезпечення продовольчої безпеки країни, створенні умов для залучення інвестицій в аграрний сектор та для відновлення громад і країни в цілому. Крім того, допоміжною метою субгранту є підвищення спроможності організації у проведенні економічних досліджень у сфері земельних відносин, ринку земель, продовольчої безпеки, залучення інвестицій в аграрний сектор та відновлення громад та економіки країни в цілому та реалізації результатів таких досліджень для вдосконалення земельного законодавства і практики його застосування.
Проект АГРО планує надати до 5 500 000 грн за допомогою одного субгранту. Проте остаточна сума субгранту буде залежати від субгрантової діяльності та результатів переговорів і може бути нижчою або вищою за цю оцінку. Очікується, що термін дії субгранту в рамках цієї субгрантової угоди не перевищуватиме 12 місяців. Орієнтовна дата початку діяльності в рамках субгранту, присудженого за результатами цього конкурсу – 15 лютого 2023 року.
Проект АГРО заохочує заявки від організацій, які відповідають критеріям прийнятності:
Завантажити деталі конкурсу та форми для заповнення
Інформація про подання заявки:
На адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням на ЗПЗ № 45 необхідно
Довідково:
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проект (2019-2026), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл». Метою Проекту АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад в Україні, які потребують найбільшої підтримки шляхом покращення управління в аграрному секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруються в конкурентоспроможні українські та міжнародні ринки.
Джерело: www.prostir.ua