Конкурс на одержання субгранту «Інформаційний агрегатор «Пестициди під контролем»

Програма запрошує українські недержавні організації, громадські організації, бізнес-асоціації, які продемонструють своє лідерство та здатність впроваджувати сучасні інформаційні технології для допомоги мікро-, малим та середнім сільськогосподарським підприємствам (ММСП) покращити якість управлінських рішень щодо безпечного та дозволенного використання пестицидів та агрохімікатів у їх діяльності.

На сьогодні існує достатньо багато відкритих джерел, реєстрів, баз даних з інформацією щодо використання агрохімікатів та пестицидів. Проте ці дані є розрізнені, часто не систематизовані, що ускладнює ММСП доступ та використання такої інформації. В Україні не існує інформаційного ресурсу, на якому на регулярній основі агропродовольчі ММСП можуть отримати повну, вичерпну та перевірену інформацію щодо безпечного та дозволенного використання пестицидів та агрохімікатів. Ця інформація включає зведені дані щодо зареєстрованих в Україні засобів захисту рослин (ЗЗР),  інформацію про дозволений максимальний рівень залишків пестицидів у США, ЄС, Великобританії та/чи інших експортних ринках, важливих для українських виробників овочів, фруктів та ягід.

Програма АГРО має намір підтримати онлайн-рішення – «Інформаційного агрегатора «Пестициди під контролем» на базі вже наявного інформаційного онлайн-ресурсу, яким управляє обраний заявник. Метою субгранту й інформаційного агрегатора є збір, систематизація та поширення інформації серед ММСП, а також підвищення рівня знань та поінформованості щодо безпечного та дозволенного використання пестицидів та агрохімікатів у секторі овочів, фруктів та ягід.

Заявники повинні мати чинний інформаційний онлайн ресурс в аграрному секторі, який може надавати інформацію та інші сервіси щодо використання засобів захисту рослин, пестицидів або агрохімікатів.

Інформація про подання заявки

Проєкт АГРО проведе передзаявочний онлайн семінар 17 березня 2021 р. з 10.00 до 12.00 години за київським часом. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III ЗПЗ № 27 критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши:

  • ім’я учасника,
  • назву організації,
  • електронну адресу учасника та його номер телефону до 16 березня 2021 р. на адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням у темі листа на RFA № 27.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на нижчезазначену адресу електронної пошти з посиланням на RFA №27. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 02 квітня 2021 р. на адресу: agro.subawards@chemonics.com.

Деталі за посиланням.

Джерело: www.facebook.com/usaid.agro