Конкурс на одержання субгранту «Підвищення спроможності демонстраційних ферм»

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – AГРО запрошує подавати концепції для одержання субгранту для реалізації проєктів з метою розвитку мережі демонстраційних господарств в Україні. 

Програма USAID AГРО планує надати субгранти зареєстрованим українським мікро-, малим та середнім сільськогосподарським підприємствам (ММСП), які є приватними виробниками овочів, фруктів та ягід, м’яса та молочної продукції, птиці (крім курятини) або продукції аквакультури (кооперативи, товариства з обмеженою відповідальністю, приватні особи, сільськогосподарські підприємства, фізичні особи-підприємці) з метою розвитку мережі демонстраційних господарств в Україні з виробництва, післяврожайної підготовки, переробки овочів, фруктів та ягід, м’яса, молочної продукції, птиці (крім курятини) або продукції аквакультури, а також надання лабораторних досліджень та/або консультаційно-технологічних послуг.

Основними цілями цих субгрантів є:

  1.  Підвищення потенціалу (технічного, технологічного, організаційного) сільськогосподарських МСП, які беруть участь у поточному проєкті Демо-Фермер, що фінансується АГРО.
  2.  Покращення доступу ММСП до сучасних технологій сільськогосподарського виробництва, переробки та післяврожайної підготовки.
  3. Створення продуктів із доданою вартістю завдяки демонстраційній діяльності та поширенню передового досвіду серед інших поточних та потенційних учасників проєкту Демо-Фермер.
  4. Впровадження найкращих міжнародних практик у демонстраційній діяльності та більша інтеграція українських демонстраційних ферм у європейську мережу демонстраційних ферм.

Ця програма є продовженням поточної «Програми створення національної мережі демонстраційних ферм» («Проєкт ДЕМО-ФЕРМЕР»), що фінансується Програмою USAID АГРО, спрямованої на створення мережі демонстраційних ферм в Україні як стійкого та ефективного механізму обміну знаннями, практиками, технологіями та встановлення зв’язків між учасниками аграрного ринку.

Основні напрямки діяльності нової програми будуть зосереджені на розвитку більш конкурентоспроможного та сталого аграрного сектору в Україні на основі сучасних компетенцій та практик, підвищення продуктивності праці, збільшення доданої вартості продукції ММСП, впровадження нових технологій виробництва, переробки та післяврожайної підготовки і запровадження міжнародних стандартів якості та безпеки сільськогосподарської продукції.

На адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням на APS-04 необхідно:

  • до 18:00 21 грудня 2021 р. підтвердити свою присутність, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу, щоб зареєструватися на передзаявочний on-line семінар, який відбудеться 22 грудня 2021 року з 10:00 до 11:00. Під час передзаявочного on-line семінару можна ставити питання стосовно APS і отримати вказівки щодо порядку підгтовки концеції субгрантового проєкту.
  • до 18:00 24 грудня 2021 р. надсилати, на ім’я Ігоря Цимбалістого, менеджера відділу субгрантів і контрактів усі питання щодо цього ЗПЗ. Проєкт АГРО надасть відповіді на всі отримані запитання не пізніше 28 грудня 2021 р.
  • до 18.00 17 січня 2022 р. подавати концепції субгрантових проєктів для розгляду в першому раунді. Програма USAID АГРО продовжуватиме приймати концепції субгрантових проєктів до 18.00 за київським часом 17 січня 2023 р. або до моменту вичерпання коштів.

Завантажити повний опис технічного завдання

Завантажити Додатки APS-04

Джерело: www.prostir.ua