Конкурс пропозицій «Продовольча допомога вразливим верствам населення в Україні в 2023 році»

В Україні нараховується 17,7 мільйонів людей, які потребують допомоги. Відповідно до оцінок, з них 11,1 мільйон людей можуть постраждати від серйозної чи помірної нестачі їжі через конфлікт у 2023 році. Це приблизно на 19% більше порівняно з останніми оцінками за 2022 рік, що свідчить про погіршення ситуації з продовольчою безпекою.

Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) з початку конфлікту надає продовольчу та грошову допомогу близько 2 мільйонам людей в місяць. Продовольча допомога передбачає забезпечення хлібом, продуктовими наборами швидкого реагування та роздачу продуктів (30-денний харчовий набір, додаткове харчування для дітей, інституційне харчування). ВПП співпрацює з партнерами, щоб охопити період тимчасового Стратегічного плану країни (T-ICSP).

У результаті проведення конкурсу пропозицій ВПП прагне залучити досвідчених партнерів для співпраці та підтримки реалізації продовольчої допомоги вразливим верствам населення в Україні у період з 01 січня 2023 по 31 грудня 2023 рік у визначених областях: Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька.

Організації, які бажають взяти участь у конкурсі пропозицій повинні зареєструватися/оновити профіль на UN Partner Portal (UNPP) та подати свої пропозиції англійською мовою через портал UN Partner Portal (UNPP) до 13 листопада 2022 року (23:59, Київ).

Детальні умови конкурсу, правила подачі проектних пропозицій, критерії для потенційних партнерів та правила оцінки проектних пропозицій опубліковані на сайті UN Partner Portal. Реєстрація на сайті є обов’язковою для перегляду оголошення.

Джерело: www.gurt.org.ua