Агрохолдинг KSG Agro в 2020 році має намір інвестувати понад 25 млн грн у виробництво свиней на свинокомплексі в с. Нива Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська обл.).

За словами голови ради директорів KSG Agro Сергія Касьянова, це дозволить збільшити виробництво свинарської продукції за результатами 2020 року на 15%.

«На українському ринку відчувається серйозний дефіцит свиней високоякісної генетики – коментує Сергій Касьянов, – А у нас в цьому плані – конкурентна перевага, оскільки наші свині однієї з кращих в світі генетики – датської. Тому наше завдання – задовольняти зростаючий попит на якісний генетичний продукт. Цьому сприятимуть інвестиції в продовження реконструкції основного промислового комплексу і початок проектування генетичного репродуктора».

У першому кварталі 2020 р ціна на свиней в різні періоди збільшувалася на 10-25%.

На цей час проєкт розвитку свинокомплексу агрохолдингу KSG Agro реалізований на 50% і має близько 60 тис. поголів’я свиней одночасного утримання і 4,5 тис. свиноматок. Згідно проєкту агрохолдинг планує збільшити кількість свиноматок до 8,6 тис., і, відповідно, поголів’я. Свинокомплекс щорічно виробляє 10 тис. т свинини, що становить 50% від споживання жителів Дніпропетровського регіону.

Довідково:

KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA). Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проєкти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.

Джерело www.agroportal.ua