KSG Agro планує інвестувати в підприємство з переробки агропродукції в Польщі

Агрохолдинг KSG Agro та компанія Makarony Polskie (Польща) уклали меморандум про співпрацю у сфері переробки ріпакової та соняшникової олії, зернових, а також торгівлі готовою продукцією. В рамках цієї співпраці можливе створення спільного підприємства.

Про це повідомила пресслужба холдингу із посиланням на повідомлення компанії на сайті Варшавської фондової біржі.

Зазначається, що 11 липня 2022 року компанії підписали меморандум про співпрацю у сфері торгівлі ріпаковою та соняшниковою олією, а також зерновими культурами. Передбачено також їхню переробку. 

Повідомляється, що документ встановлює принципи економічного співробітництва під час торгівлі олією та зерновими, а також партнерства в інших сферах сільськогосподарського виробництва.

«У рамках реалізації меморандуму ми з нашими польськими партнерами ведемо переговори щодо спільної переробки продукції, зокрема зернової групи, у Польщі, з подальшою реалізацією готових для кінцевого споживання продуктів як у Польщі, так і в інших країнах ЄС», — прокоментував підписання меморандуму голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. 

Нагадаємо, що KSG Agro розпочав переробку за давальницькою схемою насіння ріпаку та соняшника в Україні з метою експорту. При цьому, згідно з повідомленнями, після доопрацювання олії та фасування холдинг експортуватиме продукцію, готову для споживання, безпосередньо до ЄС.

Джерело: www.latifundist.com