З метою розвитку генетичного напрямку у свинарстві агрохолдинг KSG Agro спільно з партнерами інвестує €5 млн в розвиток генетичного репродуктора на свинокомплексі в с. Нива Трудова. Про це повідомляє пресслужба KSG Agro.

«Завдяки інвестиціям, планується на першому етапі довести кількість свиноматок до 500, на другому — до 2 тис. голів. Говорячи про розвиток репродуктора для чистопородних свиноматок, ми аналізуємо два напрямки. По-перше, працювати з датською генетикою Dunbred, що вже відмінно себе зарекомендувала, та, по-друге, доповнити її швейцарською генетикою компанії SUISAG», — розповідає Сергій Касьянов, голова ради директорів KSG Agro.

За словами Сергія Касьянова, це дозволить збільшити продуктивність свиноматок, як для репродуктора, так і для потреб інших українських тваринників.

«Термін повернення інвестицій складе 6−7 років. При цьому, прямий контакт з генетикою дозволить отримати омолодження поголів’я з гарним здоров’ям, а також максимально збільшити продуктивність», — пояснює голова ради директорів KSG Agro.

Крім того, розвиток репродуктору дозволить оновити поголів’я, отримавши якісну свинарську продукцію, що мають високий попит. У перспективі це, своєю чергою, призведе до істотного збільшення прибутковості компанії.

Нагадуємо, що свинарський бізнес агрохолдингу KSG Agro, який входить до ТОП-10 виробників свинини України, сконцентровано в Нивотрудівській громаді Дніпропетровської області. Свинарство є конкурентною перевагою та стратегічним пріоритет розвитку ОТГ. Більше інформації у профілі Нивотрудівської громади за посиланням.

Джерело: www.agravery.com