KSG Agro, один із провідних агрохолдингів України, розширить асортимент вирощуваних культур завдяки бобовим і нішевим культурам – гороху та квасолі.

Як уточнюється, даний проєкт планується реалізувати у два етапи. На першому етапі в першій декаді листопада п.р. буде засіяно 50 га насінням першої репродукції гороху виробництва Сербії сорту Мороз. Крім того, в залежності від погодних умов січня-лютого в травні 2022 р. буде здійснено сівбу насіння квасолі також на площі 50 га.

На другому етапі планується вирощувати горох і квасолю на посівних площах по 500-700 га відповідно.

«Розширення асортименту бобовими, в нашому випадку горохом, є закономірним, оскільки дана культура корисна як попередник для вирощування озимих культур. Крім того, горох входить до складу комбікорму для свиней, а мати свою сировину для кормів дуже важливо для нашого свинокомплексу, особливо на тлі їхнього серйозного подорожчання. Горох цілком може стати гідною заміною соєвому шроту в комбікормах як джерело протеїнів і білків», – зазначив директор з виробництва KSG Agro Дмитро Ємельченко.

Що стосується квасолі, то, за словами топменеджера, звернути увагу на дану культуру змусило одразу декілька причин – висока рентабельність виробництва, стабільна ціна, експортний потенціал, а також той факт, що включення квасолі до сівозміни позитивно впливає на якість ґрунту та збільшення врожайності культури-послідовника.

Основною діяльністю KSG Agro є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Свинокомплекс компанії діє в Нивотрудівській ТГ. Детальніше з пропозиціями громади запрошуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ОТГ за посиланням.