KSG Agro в 2022 році інвестує в реконструкцію свинокомплексу 15 млн гривень

KSG Agro у першому півріччі 2022 р. здійснить реконструкцію корпусу відгодівлі на свинокомплексі у с. Нива Трудова (Криворізький район) на 2 тис. кв. метрів. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

«Наше ключове завдання — збільшення кількості та якості поголів’я свиней. Реконструкція дозволить збільшити кількість місць на відгодівлі на 10%», — коментує директор ТОВ «Стронг-інвест», що відповідає у холдингу за розвиток свинокомплексу, Василь Старобор.

На даний час на свинокомплексі одноразово міститься 52,5 тис. голів свиней. Після реконструкції їхня кількість збільшиться на 2,5 тис. і досягне близько 55 тис. голів одноразового утримання, що дозволить збільшити обсяг продажу свиней на 7% на рік.

«Реконструкція відгодівельного комплексу, окрім іншого, дозволить нам підвищити рівень біобезпеки. З його введенням в експлуатацію буде розширено санітарні розриви та зросте кількість санітарних обробок» — розповідає Василь Старобор.

Загальний обсяг інвестицій на першому етапі становитиме 15 млн грн. Вже придбано частину обладнання німецької компанії BigDutchman, а частину, що залишилася, буде придбано протягом першого кварталу 2022 р.

Василь Старобор також повідомив, що з початку другого півріччя 2022 р. розпочнеться реконструкція ділянки відтворення, яку планується завершити у першій половині наступного року. Це дозволить збільшити кількість свиноматок на 30% — з 4,5 тис. до 6,5 тис. голів.

Нагадуємо, що свинарський бізнес агрохолдингу KSG Agro, який входить до ТОП-10 виробників свинини України, сконцентровано в Нивотрудівській громаді Дніпропетровської області. Свинарство є конкурентною перевагою та стратегічним пріоритет розвитку ТГ. Більше інформації в інвестиційному профілі громади за посиланням.

KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Agro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проєкти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.

Джерело: https://pigua.info/uk