KSG Agro за підсумками 2019 року збільшив прибуток у свинарському сегменті більш ніж на 10%

Агрохолдинг KSG Agro за підсумками 2019 р. збільшив прибуток у свинарському сегменті на 11%, а частка свинарства в бізнесі компанії зросла з 26 до 31%. Про це 5 травня повідомила пресслужба компанії.

Відзначається, що рівень продажів свиней у 2019 р. склав $11,2 млн – практично на рівні 2018 р. У той самий час прибуток у сегменті свинарського бізнесу, згідно зі звітом холдингу на Варшавській фондовій біржі, збільшився на 11% – з $1,6 млн до $1,8 млн.

«Для нас сьогоднішні реалії у вітчизняному свинарстві означають можливість збільшення частки ринку, а, отже, і прибутку. Ми закуповували свиней найкращої у світі данської генетики Danbred і продовжували покращувати генетичні дані нашого поголів’я, дотримуючись усіх технологічних вимог щодо селекційної роботи. І збираємося піти ще далі – шляхом створення спільно з данцями племінного репродуктора тут, в Україні. Ми намагаємося отримати достатню кількість племінного високоефективного поголів’я, яке буде доступне й іншим українським виробникам», – розповів голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Як повідомлялося раніше, у 2020 р. KSG Agro має намір інвестувати у виробництво свиней на свинокомплексі в с. Нива Трудова (Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл.) понад 25 млн грн, що дозволить збільшити виробництво свинарської продукції за результатами 2020 р. на 15%.

Джерело: АПК Інформ