KSG Agro залучив інвесторів для розвитку м’ясопереробних потужностей і входження на ринки готової продукції.

5 серпня 2021 року KSG Agro отримав повідомлення від прямого акціонера холдингу – OLBIS INVESTMENT LTD. S.A. про зниження частки в загальній кількості голосів в KSG AGRO S.A. більш ніж на 1%.

Зміна прямої участі в голосуванні відбулося в результаті продажу 1 млн акцій КSG Agro внаслідок укладення 2 серпня 2021 г. 2 цивільно-правових договорів.

«До отримання даної інформації OLBIS INVESTMENT LTD. S.A. володів 9,7 млн ​​акцій KSG AGRO S.A. що становило 64,62% ​​статутного капіталу. Після продажу компанія володіє 8,7 млн ​​акцій KSG AGRO S.A. що становить 57,96% статутного капіталу », – уточнили в компанії.

Ціна продажу акцій не розголошується, проте, вона є не нижчою за ринкову і відповідає середньозваженою ціною акцій холдингу на Варшавській Фондовій Біржі за останні кілька місяців. Покупцями акцій виступили дві компанії з польської юрисдикцією, назви яких поки не розголошуються.

«Участь інвесторів у капіталі KSG Agro гарантує їх зацікавленість в успіху не тільки казахського проєкту, але і збільшення рентабельності нашої діяльності в Україні, – прокоментував угоду голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. – Покупцями виступили польські компанії разом з бенефіціарами в Європейському Союзі. Протягом декількох днів ми узгодимо всі формальності і будемо готові спільно повідомити ринку про наші подальші плани».

Як повідомлялося раніше, протягом останнього часу KSG Agro вів переговори з низкою потенційних інвесторів щодо фінансової участі в казахському проєкті (будівництво свинокомплексу). Крім того, обговорювався варіант входження таких інвесторів в акціонерний капітал KSG Agro для розвитку м’ясопереробних потужностей компанії і входження на ринки готової продукції.

KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі. Основною діяльністю холдингу є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також свинокомплекс, бізнес за який відповідає ТОВ «Стронг-Інвест». Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проєкти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.

Нагадаємо, що тваринницький комплекс Нивотрудівської ТГ представлено свинарством. Розведенням свиней та виробництвом свинини на території громади займається ТОВ «Стронг-Інвест» – флагман одного з провідних агрохолдингів України KSG Agro. Крім того, компанія забезпечує промисловий розвиток території, завдяки виробництву комбікормів. Детальніше з пропозиціями громади запрошуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ТГ за посиланням.

Більше новин та актуальних матеріалів DIA на сторінці у Facebook та у нашому каналі в Telegram.

Джерело: www.inventure.com.ua