KSG Agro збільшив обсяг продажів свиней в живій вазі на 24%

У липні-серпні KSG Agro збільшив обсяг продажів свиней в живій вазі на 24% в порівнянні з червнем 2020 року. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

Якщо в червні середньомісячні продажі становили близько 5 тис. голів свиней різних кондицій (забійних кондицій, для відгодівлі, свиноматок), то в липні-серпні обсяг реалізації знаходився на рівні 7 тис. голів щомісяця. При цьому обсяг продажів в грошовому вираженні в цей же період зріс на 30%.

«В останні роки ми живемо в умовах, по суті, надзвичайного стану, пов’язаного з епідемією АЧС. Як результат, свиняче поголів’я в нашій країні систематично скорочується. Продукція ж тих виробників, які, як ми, інвестують в технології захисту свиней від АЧС, вирощують продукцію з якісною генетикою, користується високим попитом. І карантинна криза на це практично не впливає», — розповідає Сергій Касьянов, голова ради директорів KSG Agro.

Нагадуємо, що свинарський бізнес агрохолдингу KSG Agro, який входить до ТОП-10 виробників свинини України, сконцентровано в Нивотрудівській громаді Дніпропетровської області. Свинарство є конкурентною перевагою та стратегічним пріоритет розвитку ОТГ. Більше інформації у профілі Нивотрудівської громади за посиланням.

Джерело: Agravery.com