KSG Agro збільшив прибуток в свинарському сегменті на 11% за підсумками 2019 року

Агрохолдинг KSG Agro за підсумками 2019 року збільшив прибуток у свинарському сегменті на 11%. При цьому частка свинарства в портфелі компанії зросла з 26 до 31%.

Рівень продажів свиней у 2019 році склав $11,2 млн – практично на рівні 2018 року. Водночас прибуток в сегменті свинарського бізнесу, згідно Звіту холдингу на Варшавській фондовій біржі, збільшилася на 11% – з $1,6 до $1,8 млн.

«Для нас сьогоднішні реалії у вітчизняному свинарстві означають можливість збільшення частки ринку, а, отже, і прибутку. Ми закуповували свиней кращої у світі датської генетики Danbred і продовжували покращувати генетичні дані нашого поголів’я, дотримуючись всі технологічні вимоги по селекційній роботі. І збираємося піти ще далі – шляхом створення спільно з датськими фахівцями племінного репродуктора тут, в Україні. Ми намагаємося отримати достатню кількість племінного високоефективного поголів’я, яке буде доступно і іншим українським виробникам» – зазначив голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Довідково:

KSG Agro – один з провідних агрохолдингів в Дніпропетровському регіоні, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістинга Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).
Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Agro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проєкти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво та виробництво відновлюваного біопалива (паливні пелети).

Джерело: www.ksgagro.com