KSG Agro збільшив виробництво комбікормів на 50%

Агрохолдинг KSG Agro придбав і запустив в експлуатацію на комбікормовому заводі в с. Нива Трудова (Апостолівський р-н Дніпропетровської обл.) дискову зернову дробарку виробництва датської компанії SKIOLD. Це дозволило на 50% збільшити добове виробництво комбікормів. Про це 23 червня повідомила пресслужба агрохолдингу.

«У процесі виробництва комбікормів подрібнення зернових – найбільш енергоємний процес. Донедавна агровиробники користувалися енерговитратними та не зручними у використанні молотковими дробарками. Але ситуація змінилася: новітні інновації лягли в основу виробництва нової дробарки SKIOLD для розмелу зернових та інших культур. Її використання дозволило нам досягти оптимальної структури кормів, а також високої продуктивності при низькому споживанні енергії», – розповів голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Зазначається, що виробництво комбікорму – важлива ланка у вертикальній інтеграції KSG Agro «зернові – комбікорм – свині – свинина». Функціонування даного ланцюга дозволяє агрохолдингу збільшувати ефективність виробничого циклу.

Згідно з повідомленням, фахівці агрохолдингу відчули переваги використання нової дробарки. Серед них – швидке і зручне регулювання процесу помелу зерна, підвищення продуктивності помелу практично вдвічі: з колишніх 6-7 т/год до 10-12 т/год, зниження енерговитрат з 69500 кВт до 62400 кВт при зростанні добового виробництва комбікормів з 60-80 тонн до 100-120 тонн.

Джерело: Інформаційно-аналітичне агентство «АПК-Інформ»