KSG Agro інвестує більш ніж 25 млн грн, на модернізацію відгодівельного цеху для поросят і маточника для свиноматок на свинокомплексі в с. Нива Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська область).

Створення додаткового відгодівельного цеху, відповідно до попереднього плану, завершиться в серпні 2020 року і дозволить свинокомплексу отримати сучасне виробниче приміщення на 2340 голів для відгодовування свиней – поросят від 30 кг і свиней забійної кондиції до 100-110 кг.

Введення в дію додаткового маточника поліпшить умови утримання свиноматок на свинокомплексі й дасть можливість збільшити виробництво поросят і їх характеристики. Маточник, який буде введений в експлуатацію в жовтні 2020 року розрахований на 360 голів.

«Модернізовані об’єкти дозволять нам краще задовольняти зростальний попит на якісну свинину. На українському ринку відчувається серйозний дефіцит свиней високоякісної генетики, а у нас в цьому плані – конкурентна перевага, оскільки наші свині однієї з кращих у світі генетики – датської» – зазначив голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

В ході модернізації двох об’єктів свинокомплексу була використана продукція і послуги відомих компаній, зокрема, Skiold і DACS (Данія), WEDA і Big Dutchman (Німеччина).

Довідково:

KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проєкти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.

Джерело: www.ksgagro.com