Майстер-клас «Як довести відповідальність пакувальних матеріалів для продуктів харчування при експорті до ЄС»

29 липня 2022 року з 10:00 до 12:00 години Торгово-промислова палата України проведе майстер-клас «Як довести відповідальність пакувальних матеріалів для продуктів харчування при експорті до ЄС».

З метою безперешкодної реалізації продукції у ЄС виробники та майбутні експортери повинні довести відповідність товару законодавчим вимогам з безпечності та маркування Європейського Союзу.

Під час майстер-класу:

  • Розглянемо застосоване законодавство до пакувальних матеріалів для продуктів харчування;
  • Визначимо основні вимоги з безпечності до пакувальних матеріалів;
  • Здійснимо огляд гармонізованих стандартів, які застосовуються до пакувальних матеріалів;
  • З`ясуємо заходи з доведення відповідності пакувальних матеріалів, коли стандарти не застосовуються;
  • Розглянемо документи, які є доказом відповідності пакувальних матеріалів вимогам з безпечності.

Майстер-клас проведе онлайн Дарина Антоненко – сертифікований консультант з доведення технічної відповідності Харківської ТПП, яка пройшла навчання Фонду ефективного врядування Великої Британії.

ПРОГРАМУ можна завантажити тут.

Реєстрація на участь в майстеркласі.

Майстеркласи здійснюються Торгово-промисловою палатою України в межах програми «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі», яка фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

Джерело: www.ucci.org.ua