Марганецький ГЗК планує інвестувати 558 млн грн у розширення потужностей

Комбінат має намір побудувати цех з переробки шламів марганцевої руди

АТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» (Марганецький ГЗК) планує інвестувати 558 млн грн у будівництво цеху з переробки шламів марганцевої руди.

Відзначається, що генпідрядник зобов’язується на свій ризик виконати весь комплекс робіт з будівництва цеху, а також узяти участь у введенні об’єктів в експлуатацію.

«Початкова ціна робіт, зазначена в договорі підряду від 20 березня 2018 року, становила 435 млн грн. У ході виконання робіт за договором виникла необхідність у збільшенні вартості робіт шляхом укладення додаткової угоди на 123 млн грн», – йдеться в повідомленні.

Марганецький ГЗК – єдиний в Україні та в СНД гірничо-збагачувальний комбінат, який веде видобуток марганцю підземним способом. У східній частині Нікопольського родовища марганцевих руд (на Грушевсько-Басанській ділянці) комбінат видобуває до 80% своєї продукції.

Комбінат складається з п’яти шахт, двох кар’єрів (Басанського і Грушевського), збагачувальної фабрики та дослідницького промислового комплексу хімічного обладнання.

Джерело: www.gmk.center