«Метінвест-СМЦ» запустив поставки сталі для бронювання техніки

Метінвест-СМЦ невпинно працює над організацією допомоги військовим. На додачу до бронепластин, які компанія вже надає військовим частинам, також почала постачати гарячекатаний лист для подальшої термічної обробки та виготовлення елементів жорсткого бронезахисту техніки.

Такі вироби після зміцнюючої термообробки можна використовувати для підвищення захисту:

  • позашляховиків та інших легкових автомобілів для військових;
  • медичного транспорту;
  • комунального транспорту та іншого обладнання, що працює у зоні підвищеного ризику.

Для виготовлення захисних елементів Метінвест-СМЦ пропонує сталь 30MnB5.

Сталь 30MnB5 вже відома українським споживачам, оскільки в мирні часи вона широко використовується у сільськогосподарському машинобудуванні – з неї виробляють плуги, борони та інший зносостійкий робочий інструмент для ґрунтообробної техніки. У спеціальному машинобудуванні цей матеріал, при правильному підборі товщини та режимів термічної обробки, може застосовуватися у виробництві окремих елементів жорсткого бронезахисту.

Ця марка сталі (товщиною 7-8 мм) після обов’язкової зміцнюючої термообробки на стадії виготовлення кінцевих виробів (гартування з низьким відпуском) здатна витримувати ударний вплив засобів ураження і за своєю стійкістю відповідає 4 класу згідно з методикою випробувань, зазначеною у ДСТУ 8782.

Крім того, в рамках допомоги ЗСУ спеціалісти Групи Метінвест готові до співпраці з інших напрямків з оснащення техніки спеціального призначення: захисних щитів для важкої стрілецької зброї; кулеметних стійок; каркасів жорсткості та ін.

Для придбання металу для виготовлення броні телефонуйте 0 800 20 89 53 або пишіть на пошту smc@metinvestholding.com

Джерело: www.metinvest-smc.com