«Метінвест» вклав $250 млн у будівництво комплексів ЦПТ на ІнГЗК і Північному ГЗК

Група «Метінвест» інвестувала $250 млн у будівництво двох комплексів циклічно-потокової технології (ЦПТ) на Інгулецькому та Північному гірничо-збагачувальних комбінатах.

Минулого року завершили масштабні та стратегічно важливі проєкти для ІнГЗК та Північному ГЗК – будівництво трактів циклічно-потокової технології. Впровадження нових технологій – ключовий фактор конкурентоспроможності продукції криворізьких ГЗК – концентрату та котунів.

Впровадження в роботу комплексів ЦПТ дасть комбінатам змогу підвищити продуктивність та знизити витрати на виробництво концентрату. Крім того, робота трактів сприятиме зниженню техногенного навантаження на навколишнє середовище.

Крім цього, на рудозбагачувальній фабриці Північному ГЗК у 2021 році завершили капітальний ремонт 23-ї технологічної секції та розпочали відновлення 3-4 секцій.

На Центральному ГЗК продовжили модернізацію обладнання переробного комплексу для збільшення обсягів виробництва DRI котунів і капітально відремонтували випалювальну машину ОК-324.

Генеральний директор “Метінвесту” Юрій Риженков заявив про намір компанії щорічно інвестувати протягом 3-4 років у виробництво $1,3-1,5 млрд. За його словами, інвестиції будуть спрямовані на скорочення викидів парникових газів та перехід потужностей на водень.

ТОВ «Метінвест Холдинг» – керівна компанія групи “Метінвест”. Основними акціонерами «Метінвесту» є група «СКМ» (71,24%) та «Смарт-холдинг» (23,76%), які спільно управляють компанією.

За підсумками 2020 року «Метінвест» збільшив чистий прибуток на 54% у порівнянні з попереднім роком – до $526 млн.

Джерело: www.gmk.center