Вчора, 7 жовтня 2019 р., у м. Брно (Чехія) урочисто відкрилася щорічна Міжнародна виставка машинобудування MSV. Ця виставка вважається однією з провідних європейських машинобудівних виставок і найважливішою подією для всього промислового комплексу країн Східної і Центральної Європи.

MSV представляє всі ключові напрямки машинобудівної та електротехнічної галузей. Головною темою цього року є четверта промислова революція «Індустрія 4.0» і проект «розумна фабрика», що має на меті – оцифровку підприємства, автоматизацію та інтеграцію в промислові сектори, як новий етап розвитку промислового виробництва. В черговий раз буде зроблений акцент на темі: «Трансфер технологій та інновацій», що дозволить широко презентувати науково-дослідні розробки для промислового використання, тісний зв’язок вищих навчальних закладів з виробництвом.

В рамках виставки буде проведено Українсько-Чеський бізнес день, на якому Дніпропетровське інвестиційне агентство (DIA) представить інвестиційний та економічний потенціал області.