Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine 2023 відбудеться у Варшаві

15-16 лютого 2023 року у столиці Польщі обговорять відновлення України після війни.

Ініціатор заходу – ДП «Прем’єр Експо», що з головною компанією у Великобританії Hyve Group plc має досвід організації заходів, присвячених відновленню постраждалих від війни міст, таких як ReBuild Sarajevo, ReBuild Belgrade, ReBuild Karabakh.  

Тепер цей досвід став актуальним для України, тому народилася ідея проведення виставки та конференції Rebuild Ukraine 2023. 

Міжнародна виставка та конференція ReBuild Ukraine 2023 покликана об’єднати та представити аудиторії державні, міжнародні та соціальні пропозиції щодо відновлення та розвитку українських місцевих громад, постраждалих під час війни.

Основні теми доповідей та дискусій – аналітичні дослідження збитків та планування кроків для реконструкції будинків, соціальної та енергетичної інфраструктури. 

Учасники ReBuild Ukraine 2023 – це громади міст та регіонів України, які найбільше постраждали від російської агресії. Вони представлять свої нагальні потреби у відновленні інфраструктури та житла. 

Окрім них у заході беруть участь постачальники інженерних рішень, міжнародні виробники будівельних матеріалів, будівельної техніки, інженерного обладнання тощо. 

Цільова аудиторія відвідувачів – міжнародні організації, фінансові установи та фонди, представники державних установ, керівники міст-побратимів, керівники місцевих органів влади, галузевих асоціацій, які потенційні можуть стати донорами відновлення.

РЕЄСТРАЦІЯ тут.

Завантажити ПРОГРАМУ заходу

Місце проведення: EXPOXXI, Варшава (Польща), павільйон 3.

Джерело: www.ucci.org.ua