Міжнародна виставка туризму BALTTOUR 2023

Запрошуємо туристичні компанії та інших представників туристичної галузі безкоштовно взяти участь в роботі Національного стенду України у рамках Міжнародної виставки туризму BALTTOUR 2023. Організаторами стенду виступають Посольство України в Латвійській Республіці,Торгово-промислова палата України (представництво у Латвії) та «Торговий дім Україна».

BALTTOUR 2023 – це унікальна можливість популяризації туристичної галузі України: презентації українських туристичних компаній, напрямів, окремих міст та місць внутрішнього та зовнішнього туризму України.

Міжнародна виставка туризму BALTTOUR 2023 – найважливіша туристична подія в Балтії, що допомагає професіоналам туристичної галузі налагодити нові контакти та розширити співпрацю, а мандрівникам вибрати маршрути та розпланувати поїздки. У виставці традиційно беруть участь як країни Балтійського регіону, так і Скандинавії, Центральної та Східної Європи.

За додатковою інформацією звертайтеся до Управління зовнішньоекономічними зв’язками Дніпропетровської ТПП: т. 374-94-12; e-mail: export@dcci.org.ua

Джерело: www.dcci.ua