Міжнародне муніципальне партнерство: презентація корисних інструментів для громад

16 грудня відбудеться онлайн-презентація посібника «Методичні рекомендації щодо міжнародного муніципального партнерства”, розробленого у співпраці Мінрегіону та Програми Ради Європи “Децентралізація та реформа публічної адміністрації в Україні” та електронної платформи «Партнерство задля відновлення та розвитку», розробленої у співпраці  зі  швейцарсько-українським проєктом “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” DECIDE та Програмою “U-LEAD з Європою”.

Організатори: Міністерство розвитку громад та територій України та Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».

Учасники/-ці: голови територіальних громад, представники/-ці Ради Європи, Мінрегіону, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, проєктів МТД та експерти/-ки.

Початок – 14:00. Трансляція наживо – на Facebook-сторінках Мінрегіону, Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та порталу «Децентралізація».

Передбачається, що посібник та електронна платформа стануть інформативними та допоміжними інструментами для органів місцевого самоврядування у налагодженні партнерств із зарубіжними муніципалітетами. Заплановано також обговорити з представниками місцевого самоврядування та їх асоціаціями можливі шляхи взаємодії для розвитку міжнародної міжмуніципальної співпраці.

Джерело: www.decentralization.gov.ua