Міжнародний Економічний форум «Львівщина – хаб можливостей»

1 та 2 листопада у Львові пройшов XVIII Міжнародний Економічний форум «Львівщина – хаб можливостей».

Цей захід вважається найважливішою подією року в економічному житті Західної України. Це потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих переваг та наявних проблем, пов’язаних із конкурентоспроможністю регіонів, їх стратегічним розвитком та економічним зростанням.

Основними темами, що були обговорені у перший день на цьогорічному форумі, стали:

  • «Нова промислова політика України – результат економічних реформ»;
  • «Монетарна політика – фінансова база індустріалізації»;
  • «Експортна стратегія Львівщини: нові можливості промислового зростання»;
  • «Високотехнологічні інвестиції – можливості та переваги Львівщини».

На другий день форуму були проведені тематичні заходи у сферах агропромислового та промислового розвитку, експорту, туризму, дорожнього господарства, міжнародно-технічної допомоги та енергозбереження.

Під час роботи тематичних заходів учасники з різних регіонів обмінялись досвідом. Дніпропетровщину представляло на форумі Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство (DIA). Ефективна презентація регіону стала можливою завдяки оновленій версії інвестиційного паспорту, що був випущений Агентством напередодні. У документі міститься вичерпна інформація про інвестиційний клімат регіону, аналіз економічної структури, ключові особливості та пріоритетні напрямки інвестування, інвестиційні проекти і пропозиції, а також території для реалізації інвестиційних проектів, що надає цілісну картину особливостей Дніпропетровської області.

Більш детальну інформацію та відеозаписи засідань ви можете знайти на офіційній сторінці форуму та на сторінці DIA у Facebook.