Міжнародний експортний форум 2021: Нові перспективи та діджиталізація для розвитку експорту

16 грудня 2021 року в режимі ОНЛАЙН відбудеться Міжнародний експортний форум 2021: Нові перспективи та діджиталізація для розвитку експорту.

До участі запрошуються українські експортоорієнтовані підприємства, організації підтримки бізнесу, бізнес-об`єднання, представники регіональної та місцевої влади.  

Форум вважається сталою платформою для ефективного діалогу бізнесу та влади. Зважаючи на зміни в веденні бізнесу, моделі організації перемовин між національними та міжнародними компаніями, які відбуваються внаслідок пандемії COVID-19, цьогорічний захід буде присвячено обговоренню та презентації діджитал механізмів підтримки експорту та новим змінам в тенденціях ведення експортних операцій.  
 
Організаторами цьогорічного заходу стали Торгово-промислова палата України, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», GIZ Ukraine, Міністерство цифрової трансформації України, національний проєкт розвитку підприємництва Дія. Бізнес і Дія. Бізнес. Експорт  та Офіс розвитку підприємництва та експорту.
 
Формат форуму передбачає насичену програму, присвячену національній стратегії розвитку експорту, новим механізмам підтримки національних експортерів та проєктам і програмам від державних та бізнес організацій, які працюють в Україні.  
  
Понад 500 учасників, матимуть змогу безкоштовно приєднатись до роботи всіх дискусійних панелей та воркшопів, які будуть працювати під час форуму за умови попередньої реєстрації.  

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/BCjLtZsheDZa4kw28 відкрита до 15.12.2021 року (включно). Програма форуму