Міжнародний інвестиційний форум REBUILDING UKRAINE WITH THE PRIVATE SECTOR: International Investment Fair

29 вересня (09:00-18:00) відбудеться міжнародний інвестиційний форум REBUILDING UKRAINE WITH THE PRIVATE SECTOR: International Investment Fair

Форум відбудеться з метою залучення уваги світової бізнес-спільноти до нових інвестиційних можливостей України, для презентації секторальних досліджень та інвестиційних проєктів..

Потреба відбудови України створює безпрецедентну кількість інвестиційно привабливих проектів, що сприятимуть становленню нової економіки вільної європейської країни. Імплементація таких проектів стане невід’ємною складовою плану відновлення, його рушійною силою в частині розвитку підприємництва та залучення українського бізнесу в регіональні та глобальні ланцюги постачання. Щорічні приватні інвестиції в проекти з відбудови України на десятки мільярдів доларів США – це реальна можливість, що потребує ретельної підготовки та якісного виконання.

Під час заходу делегати зможуть ознайомитись із реальними інвестиційними проєктами в сферах агропереробки і продуктів харчування, транспорту і логістики, виробництва будівельних матеріалів на загальну суму понад 1 млрд доларів США.

Розуміючи потребу спеціальних механізмів для стимулювання інвестицій в цей непростий період, організатори розпочнуть захід із обговорення можливостей страхування приватних інвестицій та інших важливих для бізнесу тем. Запрошуємо всіх охочих долучитись до форуму в режимі онлайн.

Формат: онлайн-захід із синхронним Ukr-Eng та Eng-Ukr перекладом.

Реєстрація

PROGRAM_UA.pdf ( .pdf , 447.76 Кб )

Детальніше читайте тут

Джерело: www.kmu.gov.ua