28-30 жовтня 2020 року відбудеться онлайн захід на спеціалізованій платформі www.interagro.b2match.io, в рамках міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання InterAGRO

До участі запрошуються українські компанії, що працюють у сфері виробництва сільськогосподарської техніки, обладнання, цифрових та інноваційних рішень в агробізнесі, а також аграріїв, розробників у сфері енергоефективності, біоенергетичних технологій та альтернативній енергетиці в агробізнесі.

Участь у заході безкоштовна!

«InterAGRO Brokerage Event» це платформа, яка об’єднує компанії, які шукають співпрацю з виробниками, постачальниками товарів та послуг у сфері агробізнесу.

Взявши участь у заході, учасники матимуть можливість знайти потенційних бізнес-партнерів, підписати договори з виробниками, налагодити контакти з субпідрядниками, одержати корисну інформацію щодо управління та розвитку бізнесу та дізнатися найсвіжішу інформацію про останні тенденції у сфері розробки інноваційних технологій в агропромисловості.

Для участі необхідно зареєструватись до 28 жовтня 2020 року на спеціалізованій платформі www.interagro.b2match.io, заповнити інформацію про свою компанію та призначити зустрічі з представниками тих компаній, які Вам цікаві.

Якщо у Вас виникли додаткові питання звертайтесь за тел. (044) 525 98 41 або пишіть на e-mail een.network.ukraine@gmail.com.

Джерело: Enterprise Europe Network Ukraine