Можливість для стартапів отримати 5 000$ на розвиток власних проєктів

Ініціатива Державного департаменту США «Глобальні інновації через науку та технології» (GIST) надає можливість молодим новаторам через мережеве спілкування, розвиток навичок, наставництво та доступ до фінансування розробки рішень для стартапів, які розв’язують проблеми економіки та її розвитку. Science&Business — GIST Pitch Days — це можливість для науковців та підприємців з готовими наукоємними рішеннями отримати досвід презентації своїх стартапів та отримати фінансову підтримку у розмірі 5 000$ на розвиток своїх інновацій.  

З 2011 року GIST співпрацює з приватним сектором, щоб охопити понад 27 мільйонів інноваторів у всьому світі. GIST каталізує рішення для стартапів, які розв’язують економічні проблеми та проблеми розвитку через нетворкінг, розвиток навичок, менторство та доступ до фінансування. GIST провів навчання для понад 15 000 стартапів, які згодом принесли понад 250 мільйонів доларів доходу.  Це відбувається через конкурси, тренінги для стартапів та інтерактивні онлайн-програми.

До заходу запрошуються українські новатори, що мають інноваційні рішення в наступних категоріях:

  • Охорона здоров’я
  • Агротехнології та Біотехнології
  • Енергетика та екологія
  • Промисловість та Інфраструктура

Дедлайн прийому заявок — 20 лютого 2023 року. Дізнатись деталі та подати заявку можна за посиланням.

Довідково:

  • Захід організовано Українським фондом стартапів разом з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством освіти і науки України за підтримки партнера — GIST (Ініціатива «Глобальні інновації через науку та технології» — Global Innovation through Science and Technology initiative).
  • Science&Business — серія заходів від Фонду Розвитку Інновацій (Українського фонду стартапів) та Міністерства освіти й науки України, що проводяться з метою поєднання наукового та інноваційного потенціалу науковців, стартаперів, компаній, експертів, інвесторів, медіа, пошуку інноваційних ідей та рішень, підвищення обізнаності з питань бізнесу, маркетингу, продажів, інвестицій та інновацій.

Джерело: www.business.diia.gov.ua